Výklad horoskopu osobní setkání

ANO

Výklad horoskopu online

ANO

Výklad horoskopu písemně

NE

Výklad horoskopu audio

NE

Lucie Stránská

Kdo jsem

Na začátku byla touha SE POZNAT. Byla jsem plná pochybností o sobě samé a astrologie mě přitáhla svou silou, aby mi s tím pomohla. Poprvé jsem absolvovala svůj první výklad u astroložky v roce 2016, a už v tu chvíli jsem potřebovala vědět víc a poznat vše o tom, kde se berou informace v horoskopu a jak je možné je číst. Začala dlouhá cesta a kurz u Jarky byl pro mě vyvrcholením dlouholetého seznamování s astrologií.
Tato nauka má obrovskou hloubku, poskytuje neuvěřitelné množství informací o nás samotných,
o našem záměru, o naší cestě, kterou jsme se rozhodli kráčet…

Mně osobně pomohla pochopit mnohé věci o sobě, o mých blízkých i o životě, pomohla mi k větší TOLERANCI i SMÍŘENÍ…Díky možnosti dívat se, co se v mém životě děje, co je tou „linkou“ určitých událostí, jsem zvládala těžké situace s jistým nadhledem a prošla je s mnohem větší jistotou. Astrologie je úžasný nástroj, který nás povede, pokud to dovolíme. Pokud to dovolíte i Vy, pak já Vám s tím ráda pomohu…

Co nabízím:

Výklad horoskopu formou osobního setkání nebo přes Skype / Zoom

Když mi klient poskytuje své datum a hodinu narození, poskytuje mi zároveň vhled do svého nejniternějšího soukromí, do svého NASTAVENÍ a PLÁNU. Náhled do nativního horoskopu člověka je pro mě velmi intimní záležitostí a s odpovídajícím respektem k tomu také přistupuji. Horoskop vnímám jako „mistrovské dílo“, které vykresluje všechny části naší bytosti do posledního detailu, popisuje jejich vzájemnou interakci a spojuje vše v jeden nekonečný obraz celé naší existence. Při výkladu horoskopu je pro mě důležité propojení s klientem. Hlavním nástrojem, který mi pomáhá s výkladem je intuice, vnímavost a otevřenost.

Když dobře prozkoumáme svůj vnitřní svět, dokážeme spatřit svůj odraz v chování druhých. Zejména v chování, které nás dráždí, provokuje, a jakkoliv se nás dotýká… Tento proces může nastartovat přirozené léčení a naše vztahy i náš život se postupně promění k nepoznání….

Telefonní číslo: 

603 934 019

email:

lu.stranska@seznam.cz

Místo působení: 

Brandýs nad Labem- Stará Boleslav

Další podrobnosti na mých stránkách:

www.astrobadani.cz