Škola, ve které se naučíte vykládat horoskopy sobě

i druhým a pochopíte pravou podstatu astrologie

Hledáte odpovědi na své PROČ?

Chcete víc rozumět svým dětem, partnerovi nebo sobě? 

Nevíte jakou práci zvolit a jak se správně rozhodnout?

Chcete si vědomě tvořit život?

V horoskopu najdete odpovědi na všechny vaše otázky. 

 

Tisíce let se předávají znalosti astrologie jako štafeta, kterou teď držíme ve svých rukách my.

Využijme tato moudra pro svůj život, k vlastnímu vzestupu a sebepoznání.

V osobním horoskopu najdete šifru celého vašeho bytí. Krok po kroku budete objevovat své možnosti a vlohy, které si přinášíte na tento svět.  Najdete klíč, kterým otevřete vrátka ke své duši.

Pozvánka do školy, pusťte si video

Pokud vás astrologie zajímá a chcete umět vykládat horoskopy,

přihlaste se do ASTROŠKOLY. Teď máte možnost se astrologii učit jednoduše a pohodlně z domova.

Od dubna 2020 do září 2020 se můžete přihlásit
k samostatnému studiu

kdykoliv

 

PO VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY A ZAPLACENÍ ŠKOLNÉHO VÁM

PŘIJDOU PŘÍSTUPOVÉ ÚDAJE DO KURZU A PRVNÍ LEKCE.

NÁSLEDNĚ VÁM VŽDY KAŽDÝ TÝDEN PŘIJDE LEKCE DALŠÍ.

Co se v ASTROŠKOLE  naučíte?

V prvním ročníku se naučíte základy astrologie a techniku výkladu horoskopu.

První ročník jsem rozdělila do dvou semestrů. V každém semestru je dvanáct lekcí s texty, video a audio nahrávkami a s úkoly, abyste si procvičili teorii. Ukážu vám také příklady z praxe. Povedu vás krok za krokem, a tím se velmi obsáhlá astrologie stane pro vás pochopitelnou a srozumitelnou.

Důraz zaměřím hlavně na rozvoj astrologické intuice a pochopení práce s horoskopem. Moje výuka je vedena tak, aby vám pomohla v běžném životě, ale nezůstaneme jen na povrchu. Půjdeme pěkně do hloubky! Jen tak se začne uzdravovat vaše duše, očistí se bloky zaseté během života a ke slovu se dostane váš skrytý potenciál. 

Objevíte své možnosti, poznáte a pochopíte sebe i své blízké a budete zažívat jeden AHA efekt za druhým  :-)

(MÁM VYZKOUŠENO NA VLASTNÍ KŮŽI)

Když objevíte skryté síly, které na vás působí a využijte je ve správný čas, ušetříte si spoustu času, úsilí i bolesti!

Už jste rozhodnuti jít i vy touto cestou poznání?

Vyberte si semestr který chcete studovat 

I. ROČNÍK - ZÁKLADY ASTROLOGIE

1.semestr

Tento kurz je pro úplné laiky, astrologií nepolíbené.  

Takže pokud vás astrologie magicky přitahuje, přestože o ní zatím moc nevíte, přihlaste se tady.  

Začneme od úplných základů a postupně budeme poznávat techniku výkladu.

Podíváme se do jednotlivých znamení, řekneme si co vyzařují planety a rozdělíme si horoskop  na 12 životních oblastí (domy). Zaměříme se na živly a kvality ve znameních. 

Zkombinujeme znamení, planety a domy a začneme se učit logiku výkladu horoskopu.

Osnova KURZU

2.semestr

Věnovali jste již nějaký čas učení astrologie a jde vám těžko vše zkombinovat? Pak je pro vás tento kurz.

Navazuje na první semestr, ale můžete se přihlásit i vy, co znáte základy astrologie, tedy znamení, domy a planety, ať už jste absolvovali jinou školu nebo jste samouci.

Budeme se věnovat významu planet ve znameních, planetárním aspektům a konfiguracím. Poznáte vládce domů, neaspektované planety, lunární fáze, aj.

Nakonec vše poskládáme dohromady a první vaše horoskopy se začnou líhnout na svět.

Osnova KURZU

II. ROČNÍK - MÍRNĚ POKROČILÁ ASTROLOGIE

3.semestr

 Do1.semestru II.ročníku se můžete přihlásit samostatně, nebo navázat na předchozí kurz.

V tomto ročníku se podrobně zaměříme na osudové neboli karmické záležitosti v horoskopech.

Projdeme si výklad mnohdy obávané Černé Luny a zjistíte, že nemusí být až tak zlá. Zaměříme se na Lunární uzly, tedy na náš životní úkol a odkud kam směřujeme.

Podíváme se na problematiku primárních traumat, tedy podrobně rozebereme Saturn a rozklíčujeme hluboké překážky v horoskopu i životě. Povíme si o významu uzavřených znamení v domech.

Tyto nezbytné detaily v horoskopu tvoří úplnou osobnost a mnohdy nevysvětlitelné příhody v životech. Jejich poznání a pochopení vás osvobobí.

Osnova KURZU

4.semestr

Tento semestr se zatím připravuje.

Bude v něm obsažena tzv. Prognostická astrologie, aneb: "co nás čeká".

Zaměžíme se hlavně na významné aspekty v jednotlivých letech života ale hlavně na to, jak se k nim postavit a využít jejich sílu. 

Budu vás učit tak, abyste uměli využít správné okamžiky, vyvarovali se nepříjemnostem, a také dokázali jít vstříc životním výzvám. 

Jedná se o tranzity, progrese,
planetární cykly.

Dále vás bude jistě zajímat srovnávací astrologie, do které patří partnerské horoskopy. Zde se zaměříme na to, jak se naučit žít s partery, kolegy rodiči i dětmi. 

Pokud vás zajímá, napište mi, více v osnově kurzu

Osnova KURZU

10x PROČ POZNAT PRÁVĚ ASTROLOGII?

 • V horoskopech objevíte sami sebe, vaše možnosti, talenty, silné i slabé stránky, podvědomé překážky a zároveň jejich řešení. Žádný druhý astrolog vám nemůže sdělit vše, co se ve vašem horoskopu nachází ani kdybyste k němu šli 100x, Horoskop je obrovské pole informací a je velmi napínavé i zábavné odhalovat svoji pravou osobnost
 • Naučíte se chápat a respektovat druhé. Znalost výkladu horoskopu vám pomůže najít cestu k partnerovi, při výchově dětí, vybrat správné spolupracovníky.. Získáte jiný pohled na své rodiče i vaše předky.
 • Pomůže vám vyrovnat se s minulostí. Rozklíčujete smysl událostí, které vás v životě potkaly nebo právě prožíváte. Astrologie vás nasměruje k jejich moudrému řešení
 • Předejdete zbytečným nedorozuměním, špatným rozhodnutím a osudovým chybám
 • Objevíte zákony vesmíru, karmy i lásky. Posunete se na vaší cestě životem kvantovým skokem, bude se vám rozvíjet intuice
 • Stane se vám vášní na celý život, každodenním společníkem, rádcem v obtížných situacích i duchovním průvodcem
 • Astrologie má kořeny v historii, navazuje na tisíce let staré učení, opírá se o tradice a staré mistry astrologie. Budete tedy stavět na pevných základech.
 • Je v ní dokonalý řád, systém i logika a zároveň je mystická a tajemná, takže: 2 v 1. Nasytíte tedy svoji zvídavou mysl i duši.
 • Nemá hranic, je plná tajemství s netušenými možnostmi, a ty se vám budou postupně rozkrývat. Budete mít stále co objevovat.
 • Je základním stavebním kamenem celé ezoteriky. Takže proč nezačít rovnou od toho nejdokonalejšího?

"Jsme účastníci vesmírného provozu a je fajn když známe pravidla. Neznám přesnější GPS navigaci,než je náš osobní horoskop." J.O.

  Kdo vás povede?

Jmenuji se Jarka Olžbutová.

S astrologií jsem se potkala před více než dvaceti lety a okamžitě se stala součástí mého života. Nikdy jsem nelitovala a vždy jsem jen žasla, jak přesně vypovídá.  Je mým stálým pomocníkem v jakékoliv životní situaci. 

Díky ní jsem se hodně v životě posunula a otevřela se příležitostem. Víc rozumím lidem kolem sebe a hlavně sama sobě. Žiji svůj život naplno! Plním úkol Vodnářky, se kterým jsem přišla na tento svět a přináším zprávy druhým o tom, jak tu může být hezky, když každý najde sám sebe a své místo.

Jedenáct let vedu druhé lidi na svých kurzech, seminářích a meditacích a pozoruji, jak se jejich životy proměňují k lepšímu a uzdravují se jejich vztahy.  Vypracovala jsem už spousty horoskopů a poznala hodně lidských osudů. 

V Astroškole vám předám své celoživotní zkušenosti, které jsem si odzkoušela na vlastní kůži. Učím to, co sama žiju. 

Bude mi potěšením, když  se vydáte se mnou. Více o mě.

Něco praktického, aneb jak výuka probíhá?

 • Po přihlášení a zaplacení školného vám přijde e-mail a přístup do členské sekce. Není podmínkou, že musíte sedět doma a čekat. Přístup budete mít napořád a můžete se jednotlivým lekcím věnovat, podle vašich možností. 
 • Každý týden vám přijde přístup do nové lekce. Tak budete postupovat systematicky po jednotlivých krocích a nezahltíte se přílišným množstvím informací.
 • Kurz obsahuje 12 výukových lekcí, budete mít vždy týden na to, abyste splnili úkoly, přečetli texty, poslechli audia a naučili se kousek astrologie.
 • Pokud nebudete stíhat, nevadí, nikdo vás zkoušet nebude, můžete jít svým vlastním tempem, přístup do kurzu vám zůstane navždy. 
 • Již za pouhý rok studií se stanete Astrologem a můžete pomáhat také druhým na jejich cestě.

Za kolik to bude?

 • Cena za jeden semestr je 2500,- Kč.
 • Za tuto cenu vás provedu pravidly pro sestavování horoskopů s jejich vysvětlením a výkladem.
 • Pochopíte proč jsme každý jiný a odhalíte tajemství sil, které na nás působí a ovlivňují psychiku. Poznáte zákony vesmíru a naučíte se, jak zacházet se svým životem, abyste dokázali žít kvalitně a spokojeně! 
 • Navíc dostanete zdarma na konci semestru dvě lekce, ve kterých si procvičíte své znalosti.
 • Jako bonus získáte ode mne navždy výhodu a cena pro vás v dalších navazujících semestrech Astroškoly bude jen 1900,- Kč,  tedy o 600,- Kč méně.
 • Pokud vám výuka nebude vyhovovat, do 30 dnů vám vrátím peníze bez otázek.

Co říkají studenti ASTROŠKOLY?

Dnešni Astrosetkání mi pomohlo urovnat načtené informace, pochopit charakteristiku znamení díky nacítění a posunout se krůčky kupředu. Odjížděla jsem plná úžasných pocitů, ostatně.. jako pokaždé. Přijela jsem domů a chápala své děti jako nikdy předtím...
Petra Císařová
Jsem ráda, že jsem měla odvahu do toho jít. Někdy jsem měla velkou radost, že to chápu a někdy pocit, že mi to vůbec nejde, ale nakonec jsem to zvládla...a co mi kurz přinesl...že už nestojím stranou.
Veronika Lexová
Chci ti poděkovat za včerejší úžasný kurz, mám silné prožitky z konstelaci kvadratur. Bylo to nádherné. Prostě cesta do jednoty zažívaná skrze znamení zvěrokruhu. A jsem z toho v údivu - když se znamení propojily, cítila jsem proudit energii všech živlů do jednotlivých čaker.
Irena Janská

Ještě malá ukázka z obsahu některých lekcí:

Jste rozhodnuti poznat hru vesmíru a naučit se její pravidla?

 

Vyberte si kurz a přihlaste se zde

 

Těším se na vás v ASTROŠKOLE
Jarka Olžbutová