Škola, ve které se naučíte vykládat horoskopy sobě i druhým a pochopíte pravou podstatu astrologie

Hledáte odpovědi na své PROČ?

Chcete víc rozumět svým dětem, partnerovi a sobě? 

Nevíte jakou práci zvolit a jak se správně rozhodnout?

....a nebo "jen" máte touhu zjistit kdo vlastně jste?

V horoskopu najdete odpovědi na všechny vaše otázky. 

Poznáte tajemství vesmíru a můžete si vědomě tvořit svůj život!

 Tisíce let se předávají znalosti astrologie jako štafeta, kterou teď držíme v rukách my. Využijme tato moudra pro svůj život, k vlastnímu vzestupu a sebepoznání.

V osobním horoskopu najdete šifru celého vašeho bytí. Je nádherné objevovat krok po kroku to, co vaše duše zná a postupně se rozpomíná na svůj úkol, který přináší na planetu Zemi v tento vzácný čas jejího přerodu.

Pokud vás astrologie zajímá a chcete umět vykládat horoskopy,

přihlaste se do ASTROŠKOLY. Teď máte možnost se astrologii učit jednoduše a pohodlně z domova.

Začít můžete hned

PO VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY A ZAPLACENÍ ŠKOLNÉHO VÁM PŘIJDOU PŘÍSTUPOVÉ ÚDAJE DO KURZU A NÁSLEDNĚ SE VÁM VŽDY KAŽDÝ TÝDEN OTEVŘE NOVÁ LEKCE. PŮJDETE SI SVÝM TEMPEM OD OKAMŽIKU KTERÝ SI VYBERETE VY SAMI.

Co se v ASTROŠKOLE  naučíte?

V prvním ročníku se naučíte základy astrologie a techniku výkladu horoskopu.

První ročník jsem rozdělila do dvou semestrů. V každém semestru je dvanáct lekcí s texty, video a audio nahrávkami a s úkoly, abyste si procvičili teorii. Ukážu vám také příklady z praxe. Povedu vás krok za krokem, a tím se velmi obsáhlá astrologie stane pro vás pochopitelnou a srozumitelnou.

Důraz zaměřím hlavně na rozvoj astrologické intuice a pochopení práce s horoskopem. Moje výuka je vedena tak, aby vám pomohla v běžném životě, ale nezůstaneme jen na povrchu. Půjdeme pěkně do hloubky! Jen tak se začne uzdravovat vaše duše, očistí se bloky zaseté během života a ke slovu se dostane váš skrytý potenciál. 

Objevíte své možnosti, poznáte a pochopíte sebe i své blízké a budete zažívat jeden AHA efekt za druhým  🙂

(MÁM VYZKOUŠENO NA VLASTNÍ KŮŽI)

Když objevíte skryté síly, které na vás působí a využijte je ve správný čas, ušetříte si spoustu času, úsilí i bolesti!

Už jste rozhodnuti jít touto cestou poznání?

Nebojte se a skočte!

Vyberte semestr:

1.semestr

Tento kurz je pro úplné laiky, astrologií nepolíbené.  

Takže pokud vás astrologie magicky přitahuje, přestože o ní zatím moc nevíte, přihlaste se tady.  

Začneme od úplných základů a postupně budeme poznávat techniku výkladu.

Podíváme se do jednotlivých znamení, řekneme si co vyzařují planety a rozdělíme si horoskop  na 12 životních oblastí (domy). Zaměříme se na živly a kvality ve znameních. 

Zkombinujeme znamení, planety a domy a začneme se učit logiku výkladu horoskopu.

2.semestr

Věnovali jste již nějaký čas učení astrologie a jde vám těžko vše zkombinovat? Pak je pro vás tento kurz.

Navazuje na první semestr, ale můžete se přihlásit i vy, co znáte základy astrologie, tedy znamení, domy a planety, ať už jste absolvovali jinou školu nebo jste samouci.

Budeme se věnovat významu planet ve znameních, planetárním aspektům a konfiguracím. Poznáte vládce domů, neaspektované planety, lunární fáze, aj.

Nakonec vše poskládáme dohromady a první vaše horoskopy se začnou líhnout na svět.

přihláška do ASTROŠKOLY

ZDE

 

     10 x PROČ PRÁVĚ ASTROLOGIE?

 • Má kořeny v historii, navazuje na tisíce let staré učení, opírá se o tradice a staré mistry astrologie
 • Je v ní dokonalý řád, systém i logika a zároveň je mystická a tajemná, takže: 2 v 1
 • V horoskopech objevíte sami sebe, vaše možnosti, talenty, silné i slabé stránky, podvědomé překážky a zároveň jejich řešení. Žádný druhý astrolog vám nemůže sdělit vše, co se ve vašem horoskopu nachází ani kdybyste k němu šli 100x, Horoskop je obrovské pole informací a je velmi napínavé i zábavné odhalovat svoji pravou osobnost
 • Naučíte se chápat a respektovat druhé, znalost výkladu horoskopu vám pomůže najít cestu k partnerovi, při výchově dětí, vybrat správné spolupracovníky, aj.
 • Pochopíte smysl událostí, které vás v životě potkaly nebo právě prožíváte. Astrologie vás nasměruje k jejich moudrému řešení
 • Předejdete zbytečným nedorozuměním, špatným rozhodnutím a osudovým chybám
 • Objevíte zákony vesmíru, karmy i lásky. Posunete se na vaší cestě životem kvantovým skokem, bude se vám rozvíjet intuice
 • Stane se vám vášní na celý život, každodenním společníkem, rádcem v obtížných situacích i duchovním průvodcem
 • Nemá hranic, je plná tajemství s netušenými možnostmi, a ty se vám budou postupně rozkrývat
 • Je základním stavebním kamenem celé ezoteriky

Kdo vás povede?

"Jsme účastníci vesmírného pohybu a je fajn když známe pravidla. Neznalost zákona neomlouvá. A to platí i pro vesmírné zákony. Osobní horoskop je průvodce naším životem, neznám přesnější GPS navigaci."

Díky Astrologii, která mi přišla do cesty před dvaceti lety jsem se otevřela příležitostem, víc rozumím lidem kolem sebe a hlavně sama sobě. Žiju svůj život naplno! Plním úkol Vodnářky, se kterým jsem přišla na tento svět a přináším zprávy druhým o tom, jak tu může být hezky, když každý najde sám sebe a své místo. Dostala jsem vhled do působení energií a otevřely se mi vrátka do nehmotných světů.

Jedenáct let vedu druhé lidi na svých kurzech, seminářích a meditacích a pozoruji, jak se jejich životy proměňují k lepšímu a uzdravují se jejich vztahy.  

Bude mi potěšením, když  se vydáte se mnou.  Více o mě.

 

Proč setkání?

 • zodpovím vaše dotazy
 • vysvětlím vaše nejasnosti
 • uvedu příklady z praxe
 • seznámíte se s ostatními studenty
 • vyzkoušíte si jak proudí energie ve znameních v ASTRO konstelacích

Něco praktického aneb jak výuka probíhá?

 • Po přihlášení a zaplacení školného vám přijde e-mail a přístup do členské sekce. Není podmínkou, že musíte sedět doma a čekat. Přístup budete mít napořád a můžete se jednotlivým lekcím věnovat, podle vašich možností. 
 • Každý týden vám přijde přístup do nové lekce. Tak budete postupovat systematicky po jednotlivých krocích a nezahltíte se přílišným množstvím informací.
 • Kurz obsahuje 12 výukových lekcí, budete mít vždy týden na to, abyste splnili úkoly, přečetli texty, poslechli audia a naučili se kousek astrologie.
 • Pokud nebudete stíhat, nevadí, nikdo vás zkoušet nebude, můžete jít svým vlastním tempem, přístup do kurzu vám zůstane navždy. 
 • Již za pouhý rok studií se stanete Astrologem a můžete pomáhat také druhým na jejich cestě.

Za kolik to bude?

 • Cena za jeden semestr je 2500,- Kč.
 • Jedna lekce vás tedy vyjde na 208,- Kč. 
 • Za tuto cenu pochopíte proč jsme každý jiný a odhalíte tajemství sil, které na nás působí a ovlivňují psychiku. Pochopíte zákony vesmíru a poznáte jak zacházet se svým životem, abyste dokázali žít kvalitně a spokojeně! 
 • Navíc dostanete zdarma na konci semestru dvě lekce, ve kterých si procvičíte své znalosti.
 • Jako bonus získáte ode mne navždy výhodu a cena pro vás v dalších navazujících semestrech Astroškoly bude jen 1900,- Kč,  tedy o 600,- Kč méně, cena jedné lekce pak vychází jen na 158,- Kč. 
 • Pokud vám výuka nebude vyhovovat, do 30 dnů vám vrátím peníze bez otázek.

Co říkají studenti ASTROŠKOLY?

Dnešni Astrosetkání mi pomohlo urovnat načtené informace, pochopit charakteristiku znamení díky nacítění a posunout se krůčky kupředu. Odjížděla jsem plná úžasných pocitů, ostatně.. jako pokaždé. Přijela jsem domů a chápala své děti jako nikdy předtím...

Petra Císařová

Jsem ráda, že jsem měla odvahu do toho jít. Někdy jsem měla velkou radost, že to chápu a někdy pocit, že mi to vůbec nejde, ale nakonec jsem to zvládla...a co mi kurz přinesl...že už nestojím stranou.

Veronika Lexová

Chci ti poděkovat za včerejší úžasný kurz, mám silné prožitky z konstelaci kvadratur. Bylo to nádherné. Prostě cesta do jednoty zažívaná skrze znamení zvěrokruhu. A jsem z toho v údivu - když se znamení propojily, cítila jsem proudit energii všech živlů do jednotlivých čaker.

Irena Janská

Ještě malá ukázka z obsahu některých lekcí:

Tak už jste rozhodnuti poznat hru vesmíru a naučit se její pravidla?

 

Přihlaste se zde

Těším se na vás v ASTROŠKOLE

Jarka Olžbutová