Jarka Olžbutová 

Astrologie s duší 

Probuďte své vyšší Já. Konjunkce Jupitera a Neptuna otevírá bránu do duchovních světů.

V tomto měsíci nastane velmi významná konjunkce dvou planet v Rybách, která stojí za povšimnutí. Neptun spolu s Jupiterem, které jsou oba dva v tomto znamení doma, zde mohou plně rozvinout svou pozitivní sílu, se kterou disponují. Vznikne tak silná ale přesto jemná energie, která může být nápomocna všem připraveným duším. 

Znamení Ryb je spojováno s mořem, a stejně tak si můžeme jejich charakter představit. Tajemné, nekonečné, neprobádané, hluboké i divoké. Dobré i zlé. Podle psychologické astrologie je to znamení, kde hledáme spojení se svým nevědomím. Zde můžeme najít veškerou paměť nejen naší duše, ale celého lidstva, jehož jsme součástí. Proto v tomto znamení hledáme také karmické zápletky a jejich vyrovnání. 

To vše se teď dostává do hry.

Konjunkce nastává na 24. stupni znamení Ryb, tedy na 354° dílku zvěrokruhu. Zde se dovršuje vývojový cyklus planet. Neptun je zde po 164 letech, Jupiter po 12 letech. Do konce kruhu zbývá pak jen 6°, než začne nový cyklus znovuzrození. Dokončuje se zde tedy vše staré, co se nahromadilo a nedořešilo. Ryby tedy dávají poslední šanci k rozpuštění starých bloků, a závazků, které už do nového světa nepotřebujeme. 

Neptunu trvá 164 let, než projde všemi znameními a v Rybách je již od roku 2012. Bude zde do roku 2026. Takže máme už jen 4 roky na to, abychom pochopili velký duchovní rozměr této planety (Neptun v Rybách). Planeta Jupiter, která má oběh celým zvěrokruhem 12 let, se dostává do Ryb v květnu loňského roku po dvanácti letech. Bude zde ještě tento rok (článek o Jupiteru v Rybách).

Přichází možnost osvobození se od starých zátěží,

které si neseme často nevědomě nejen z minulých generací

ale i minulých životů. 

 

Takto významnou konjunkci těchto dvou planet jsme v našem krátkém životě nikdy nezažili a ani už nezažijeme. 

Spojují se dvě mystické planety, které krom jiných vlastností které můžeme vyčíst z horoskopu, v sobě nesou vznešené vlastnosti a nabízejí pomocnou ruku k převodu člověka od nízkých živočišných pudů do božských bytostí. Spolu dohromady pak v tyto dny vytvoří mohutnou energii, která může přinést velké změny ve vědomí lidí i celé planety. 

Protože je vše zahaleno pod závojem tajemných ryb, výsledky naší vnitřní práce nemusí být viděny okamžitě. Ale tyto dny cca od 10.4. do 14.4.2022 jsou proto rozhodují pro nastartování znovuzrození. Napojení se na naše vyšší já. Na světy, které nám mohou pomoci osvobodit lidstvo z utrpení.

V tyto dny se jakoby otevírá brána nebe. Na naši planetu budou proudit velmi silné energie, které nám pomohou k duchovnímu vzestupu. Od tohoto okamžiku můžete zasadit semínko duchovního probuzení, které vy následně můžete neustále rozšiřovat a rozprostírat do vaší duše, aury, těla, mysli i vědomí. Můžete pak prožívat mystické vhledy, uzdravování duše i těla.

Získáte zpět důvěru ve své vnitřní vedení a intuici. Zažijete pak jednotu a propojení s celým světem i vesmírem. Bezpodmínečná láska se uhnízdí ve vašich srdcích. 

Je to velkorysá nabídka vesmíru. Není zde tlak, jako někdy bývá od jiných planet. Je to jemná vibrace, kterou můžete zachytit jen při ztišení rozbouřené mysli a emocí. Proto je důležité v tyto dny pro to něco udělat a vědomě s touto energií pracovat. 

Spojení těchto planet ovlivňuje celý svět. Přichází tedy velká naděje pro mír. Pro pospolitost, lidskost, soucit a laskavost. V konjunkci se všechno líhne. Hmotné výsledky zřejmě uvidíme až později. Vaše malé osobní výsledky se dostaví hned. Zažijete pocit, že život tady na této planetě má smysl. Že jste propojeni s celým světem, vesmírem a že tu nejste, nikdy jste nebyli a nebudete sami.

Poznáte, že neviditelný svět je velmi živý a mocný. Všechny bytosti světla a lásky, které vás na vaší cestě podporují, se už dlouho připravují na tento okamžik.

Probuďte proto své pravé já které je mnohem větší, než tušíte.

Spojte se s andělským světem a duchovním vedením.

Narovnejte energie, které vás blokují.  

Napojte se na zdroj světla.

do online Školy astrologie se můžete teď přihlásit kdykoliv

stáhněte si e-book zdarma 10 rádců a učitelů v našich horoskopech

e-book Horoskop jako Rodinná mapa
je zaměřený na osvobození zátěže, kterou jste si převzali od vašich předků

Jaroslava Olžbutová
Učím astrologii a provázím na duchovní cestě. Za více než dvacet let práce s horoskopy jsem poznala mnoho lidských osudů. Ve své práci s lidmi se zaměřuji na odstraňovaní překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. Můj příběh si přečtěte zde >> Astroškola >>
Komentáře