Jarka Olžbutová 

Astrologie s duší 

Narodil se nový rok

Z pohledu Astrologie začíná Nový rok jarní rovnodenností. Tedy prvním jarním dnem.
20.3.2023
vstoupilo Slunce do znamení Berana, který je symbolem ohnivé, čerstvé energie. Pomalu se všechno v přírodě probouzí. Po zimním spánku, kdy byla energie stažena do nitra, prvním jarním dnem dostala budíček. I my, lidé jsme součástí přírody, týká se to tedy i nás.

Probouzí se v nás nová životodárná energie a chuť do nových začátků.

Tento měsíc, když se Slunce nachází ve znamení Berana,
v prvním znamením zvěrokruhu,
budujeme základy pro celý rok.

Věnujte tedy pozornost svému vnitřnímu nastavení. Sledujte vědomě svůj vnitřní svět a proměňujte ho. Není totiž až tak důležité, co se děje navenek, ale co to s vámi dělá uvnitř. Pokud se vám emoce, které
s vámi hýbou, podaří uvidět, pak najdete i cestu, jak je transformovat. Potom se dostanete ke své pravé vnitřní síle, která vás už nikdy neopustí.
Váš skutečný svět se pak sám od sebe začne proměňovat k lepšímu. 

Letošní astrologický rok začíná v zajímavé pozici obou světel. Luna a Slunce, nebeská světla, se hned den na to setkávají na nultém stupni Berana a obě tak otevírají bránu Nového roku.

Jsou v pozici, které říkáme Novoluní. Energie je zde stažená dovnitř o to víc intenzivněji volá po vnitřní změně. Něco nového se tedy rodí v našem nitru. Věnujte tomu pozornost.
Takováto konstelace nebývá na první jarní den běžná. 

Jakoby oba astrologické symboly energií Jing a Jang, mužské a ženské energie, vnitřního a vnějšího světa jdou ruku v ruce. Společně nás vedou do nových dob a dávají nám signál že už je čas vykročit na novou cestu. 

 

 

Pokud máte chuť prozkoumat, jak Luna během jednoho měsíce působí konkrétně na vás,
právě se narodil nový E-book Lunárními kroky k sebepoznání.
Koukněte, jestli by se vám nehodil pro vaši vnitřní práci.

Lunárními kroky k sebepoznání

Obyčejně se nová předsevzetí dělají 1.ledna. V té době je však Slunce ve znamení Kozoroha, který není příznivcem nových začátků. Je to desáté znamení zvěrokruhu. Ano, má rád disciplínu, takže když zapojíte hooodně úsilí, tak se vám možná povede nějakou tu změnu udělat.  

Zkuste si pro tentokrát dát předsevzetí tento měsíc. Získáte pro jejich realizaci víc nadšení a sílu! Energie, kterou vysílá vesmír do vaší životní cesty právě teď, má větší razanci.

Jestli nevíte jak na to, připravila jsem pro vás pracovní listy, které vás povedou.
Stáhněte si je a vytvořte novu realitu. 

Klikněte na tlačítko

 

 

Hodně štěstí

ASTROŠKOLA – do všech semestrů online Školy astrologie se můžete přihlásit k samostudiu kdykoliv

stáhněte si e-book zdarma 10 rádců a učitelů v našich horoskopech

e-book Horoskop jako Rodinná mapa
je zaměřený na osvobození zátěže, kterou jste si převzali od vašich předků

Jaroslava Olžbutová
Učím astrologii a provázím na duchovní cestě. Za více než dvacet let práce s horoskopy jsem poznala mnoho lidských osudů. Ve své práci s lidmi se zaměřuji na odstraňovaní překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. Můj příběh si přečtěte zde >> Astroškola >>
Komentáře