Astrologie Jarka Olžbutová  

Můj narozeninový den

Čtu vaše přání na FB k mým narozeninám a oslavuji. Ta oslava se děje velmi hluboko uvnitř. Pomalu a nevině mi začíná hřát srdce a uvědomuji si jak neskutečné štěstí mám, že vás mám! Jsem dojatá a musím přiznat, že jsem dostala ten nejkrásnější dárek od vás.

Děkuji vám všem, že jste věnovali chvilku ze svého času k napsání přáníčka, nebo ťukli na líbííí.

Když se spojí pozitivní energie na jedno místo je to obrovská síla!!! Síla léčení láskou, a zdá se, že to nic složitého není 🙂 . Přeji i já vám, ať se přání které jste poslali vy mě vrátí k vám s mnohonásobnou silou. Přála bych tento pocit, který zažívám dnes já, každému z vás. Ať jste všichni šťastní a spokojeni. Přeji všem lidem na této planetě, aby se nikdy nikdo necítil sám.

Přestože jste ode mne vzdáleni spousty kilometrů, jako byste byli dnes se mnou.

Chci abyste věděli, že energie kterou jste vyslali spolu s vaším přáním, ke mne dorazila, že ji cítím a je to nádhera. 

Děkuji, za tu dokonalou techniku, která se tiše vloudila do našich životů. Já, ještě před několika lety odpůrce toho „blázince, který žere lidem čas a odděluje je od lidskosti“ (to jsou moje slova), jsem prozřela. FB je ta nejlidštější technika jakou znám.

Děkuji vám všem.

Mám vás ráda

 

 

 

Jaroslava Olžbutová
Učím astrologii a provázím na duchovní cestě. Za více než dvacet let práce s horoskopy jsem poznala mnoho lidských osudů. Ve své práci s lidmi se zaměřuji na odstraňovaní překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. Můj příběh si přečtěte zde >> Astroškola >>
Komentáře