Astrologie Jarka Olžbutová  

Hvězdy žijí v nás a promlouvají k nám. Chcete znát jejich řeč?

Zajímá vás astrologie? Chcete umět vykládat horoskopy? Chcete se učit jednoduše, rychle, zábavně a pohodlně z domova? Přihlaste se do ASTROŠKOLY. Za 12 týdnů se naučíte základy, pochopíte o čem ta pravá astrologie vlastně je a poznáte výklad horoskopů. 

Když jsem začala s astrologií před dvaceti lety, ani ve snu mě nenapadlo, co všechno mi do mého života přinese. Prostě mě jen bavilo hledat v horoskopech, dobře jsem se bavila, když na někoho z mého okolí „sedla“ charakteristika jeho znamení. Astrologie a čtení z horoskopů se mi stalo každodenní zábavou.

A pak jsem to vzala vážně.

Přihlásila jsem se do školy astrologie, zvolila jsem dálkové studium. Přicházely mi jednotlivé lekce na MC kazetách a já jsem poslouchala při vaření, při žehlení, při úklidu, ráno, v poledne, večer, kdy jsem chtěla a měla možnost. Byla jsem lačná po informacích. Do života mi přišlo mnoho nových přátel astrologů a pochopila jsem toho tolik o lidské povaze. Otevíraly se mi stále nové a nové obzory.

Po deseti letech práce s horoskopy a výkladu mnoha lidských osudů za mnou přišla jedna klientka a řekla mi „Přála bych si, abys mě učila vykládat horoskopy, tak jak to umíš ty.  Nebudeš otevírat školu?“

Se svým Saturnem ve druhém domě jsem opravdu velkým sebevědomím neoplývala, tak jsem se kroutila, vymlouvala, celou noc jsem nespala, no a pak jsem si řekla: „Jestli mě ten život k tomu povolal, tak se třeba pár lidí přihlásí“ a třásla jsem se strachy, aby jich nebylo moc. Nahlásilo se jich do prvního ročníku víc jak dvacet. A pak znovu a znovu.

Školu astrologie jsem vedla šest let a pak přišel zlom v mém životě (jako u správného Vodnáře, který se v životě pohybuje skoky – někdy ne zrovna příjemnými). Zemřel mi otec a já jsem se ujala jeho celoživotního díla a „adoptovala“ jsem si téměř sto včelstev. Ukončila jsem podnikání ve městě Písku a odstěhovali jsme se na naši chalupu na samotu.

Dotazy na školu přicházely a má touha obnovit školu také, jen jsem nevěděla, jak to udělat? Jsme dost daleko od civilizace. Vždyť je potřeba pravidelnosti, stejně jako když se člověk učí jazyky, nemá každý auto, aby dojel pravidelně každý týden a když napadne sníh, tak se k nám do kopce jen tak někdo nevyškrábe…tolik proti…

Zase jsem si požádala: „pokud to má být, tak ať mi to vesmír zařídí!“ (tak to totiž často dělám)

Tak a už je to tady. Bude škola dálkového studia, a využiji moderní techniku. Toto rozhodnutí mi přineslo neuvěřitelné množství událostí a shod okolností. Ale také mnoho usilovné práce, hodiny a hodiny sezení u počítače.

Kdykoliv budete chtít, můžete se přihlásit do prvního ročníku  ASTROLOŠKOLY  

Co můžete očekávat?

Astrologii jsem přeložila do češtiny. Ne že bych ji překládala z jiného jazyka, ale protože sama nemám až tak dobrou paměť, musela jsem použít takovou formu učení a následně tedy vyučování, která je blízká naší české mentalitě, která zaujme, která není až tak odborná, ale je velmi lidská a praktická pro normální život. (Jsem sice tak trochu ulítlá Vodnářka, ale s velmi praktickým Kororohem na Ascendentu a zemitou Lunou v Býku. Kdo zná astrologii, ví, kdo nezná, může brzy vědět)

Samozřejmě že budu vycházet z tradiční astrologie, ale staré výklady horoskopů, jak se dříve učilo, jsou plné katastrof a dogmat a přinášejí někdy více hrůzy než pomoci. Jsem přesvědčena, že si každý může svůj život alespoň částečně řídit, když víme jak. V horoskopech je návod.

Rozeberete sami sebe do nejpodrobnějších detailů, abyste se pak složili v jeden velký celek. Najdete své talenty, možnosti, předpoklady, skryté příčiny problémů a zároveň jejich možnosti řešení. Poznáte lépe své blízké a pochopíte jejich jednání a chování. Budete blíž jeden druhému.

Dobře nasměrujete své děti, najdete si k nim lepší přístup, větší pochopení. Představte si např., že se cílevědomému otci Kozorohovi a rozevláté matce Blíženkyni narodí přecitlivělé dítě Račík. Pokud nebudete znát, jaké jsou jeho potřeby, můžete mu velmi zkomplikovat jeho životní cestu. Vždyť dětství je jen zlomek jeho života ale velmi zásadní. Po zbytek života bude mít co dělat, aby se osvobodil z vaší výchovy a z podmínek, které jste mu připravili.

Pochopíte životní cykly, smysl lidské existence, karmické lekce i důvod inkarnací. Postupně se vám bude rozvíjet citlivost a intuice. Krátké domácí úkoly vás přinutí přemýšlet samostatně a různé pomocné hry a cvičení budou rozvíjet vaše astrologické vnímání.

 

Pro koho je škola vhodná?

Dříve bylo toto učení zařazeno mezi učení tajné, ezoterické. Dnes se otevírají možnosti všem a jistě to není jen tak. Čím více se lidé od sebe vzdalují, čím více je temna na tomto světě, tím více světla a pomoci nám vesmír nabízí. Lidstvo jsme my a ne „oni“ a začíná od každého z nás. Tak pojďme společně růst a měnit svět k lepšímu.

Měla jsem studenty z různých oborů. Učitelky, které poznatky z horoskopů využily k pochopení svých žáčků, mladé lidi, studenty, kteří se připravují na své povolání, babičky, které chtěly vědět více o svých vnoučatech, Měla jsem i zdravotní sestry, které chtěly více proniknout do příčin lidské nemoci a utrpení. Maminky, které dohnaly k horoskopu problémy s dětmi.

Školou prošli lidé hloubaví i prostě jen zvědaví. Neznám obor, kde by se nehodilo znát, co je dáno komu do vínku. Např. při přijímání a zařazování zaměstnanců bychom předešli mnoha problémům.

Proč se učit astrologii?

Protože je nádherná, protože v ní najdete nekonečné možnosti. Zjistíte, jak jste malincí v tom obrovském energetickém poli vesmíru a zároveň jak mocní a silní jste v tvoření svého života. Poznáte, jak je lidská existence dokonalá.

DSC_0315

Celý vesmír je živé energetické pole,

a promlouvá k nám skrze planety.

Jen musíme znát jejich řeč.

Můžete se přihlásit – ZDE

A moc se těším se na naši společnou cestu

Jarka

Jaroslava Olžbutová
Učím astrologii a provázím na duchovní cestě. Za více než dvacet let práce s horoskopy jsem poznala mnoho lidských osudů. Ve své práci s lidmi se zaměřuji na odstraňovaní překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. Můj příběh si přečtěte zde >> Astroškola >>
Komentáře