Jarka Olžbutová 

Astrologie s duší 

Slunce vstoupilo do Berana. Začíná nový astrologický rok

Začal nám nový rok.  Z pohledu astrologie a přírody v našem podnebí, začíná rok vstupem Slunce do znamení Berana. Po dlouhém spánku, kdy příroda uložila své síly do kořenů a spala celou zimu, prvním jarním dnem dostala budíček.

Právě všechno začíná!

Také v nás, lidských bytostech, tato síla probouzí novou životodárnou energii. Využijte naplno toto období.

V předchozím měsíci, když se Slunce nacházelo ve Znamení Ryb, jsme měli mnoho příležitostí, abychom si porozjímali o uplynulém astrologickém rokuDobíhaly nás totiž energie a pocity, které jsme si během celého tohoto období „vyrobili“.

Minulý měsíc byl skutečně pro mnohé výživný. Díky lockdownu nebylo jiné cesty, než zůstat doma se svými nedořešenými záležitostmi, emocemi a stíny. Byli jsme k tomu přímo donuceni! Možná nebylo všechno až tak příjemné. Ale když vstoupíme do svého nitra, uvidíme vlastní strachy, zlobu nebo rebelii ve vztahu k situacím vnějšího světa nebo k druhým, pak se teprve dotkneme pravdy o nás samých.

Jen tak poznáme, na jaké úrovni vědomého života se nacházíme. Není totiž až tak důležité, co se děje navenek, ale co to s námi dělá uvnitř. Když tyto emoce uvidíme a transformujeme, pak se teprve dostaneme ke své pravé vnitřní síle, která nás už nikdy neopustí. Můžeme pak zažívat opravdovost života.

Starý rok je tedy u konce. Vstup Slunce do Berana, prvního znamení zvěrokruhu, přináší sílu pro nové začátky, která se z tohoto rybího chaosu rodí na svět.

Můžeme tedy začít.

V tomto měsíci využijte cíleně této síly a moudře rozvrhněte, kam svoji energii vložíte abyste s ní neplýtvali. Bude vás provázet po celý astrologický rok. Zvažte, co je vaší prioritou a kam zaměříte svou pozornost. V tomto znamení se jedná jen a jen o vás. 

Jděte na exkurzi do nespokojenosti ve vašem životě pěkně do hloubky. Zamyslete se, kde jsou potřeby vaše, a kde jsou potřeby druhých, které vám berou sílu. Zvažte, zda jste sami sebou, nebo zda jste udusili svou přirozenost kvůli přáním druhých?

Když vstoupí Slunce do znamení Berana, jakoby se právě narodil Nový rok. Zatím je v plenkách, ale je to nová příležitost k zodpovědnému osobnímu rozhodnutí, jakou cestou se dát. Naslouchejte tomu, co chce hluboko uvnitř vaše srdce, co je vaší osobní potřebou, jaké máte vy sami, představy o vašem životě.

Tento měsíc budujete základy pro celý rok. Pokud je nemáte poctivě položeny, při každé příležitosti se budou otřásat. Každý měsíc během celého roku přidáte pak nové energie dalších znamení. Unesou to?

Beranům vládne planeta Mars. Je to symbol bojovníka a vrhá se do všeho po hlavě.  Tento boj ale musíte zvládnout především sami v sobě. Vybojovat si své pravé a správné místo ve světě. Je potřeba vyvinout úsilí, abyste přijali minulost, osvobodili se od starých přežitých vzorců a tím přijali novou sílu. Pokud tak neuděláte, a nevyjdete vstříc novým aktivitám, díky blokům, které nedokážete překročit, může ve vás bublat určitá nervozita a napětí. 

Když využijete vědomě této síly, která je mohutná a chce se za každou cenu projevit, máte vyhráno. Když se budete bránit, bude vás to stát mnoho úsilí. Oslabíte se, a nakonec vás tato síla převálcuje. Otočí se proti vám. Dostanete se do konfliktu sami se sebou nebo s druhými. Předejděte tomu!

Buďte v souladu s vesmírnými vlnami.
Začněte stavět novou základnu pro celý rok.
Myslete nově, 

plánujte, sněte, tvořte, žijte, milujte. 

Obyčejně se nová předsevzetí dělají na Nový rok. V té době je však Slunce ve znamení Kozoroha, který není příznivcem nových začátků. Je to desáté znamení zvěrokruhu.
Ano, má rád disciplínu, takže když zapojíte hooodně úsilí, tak se vám možná povede nějakou tu změnu udělat.  

Zkuste si, pro tentokrát, dát předsevzetí tento měsíc. Získáte pro jejich realizaci víc nadšení a sílu! Energie, kterou vysílá vesmír do vaší životní cesty právě teď, má větší razanci.

Jestli nevíte jak na to, připravila jsem pro vás pracovní listy, které vás povedou.
Stáhněte si je a vytvořte novu realitu. 

Plán na nový rok

Klikněte na tlačítko

Přeji vám všechno nejlepší do nového roku 🙂

Víte o tom, že nový e-book: HOROSKOP jako RODINNÁ MAPA je na světě?

Přečtěte si víc.

 

Jaroslava Olžbutová
Učím astrologii a provázím na duchovní cestě. Za více než dvacet let práce s horoskopy jsem poznala mnoho lidských osudů. Ve své práci s lidmi se zaměřuji na odstraňovaní překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. Můj příběh si přečtěte zde >> Astroškola >>
Komentáře