Jarka Olžbutová 

Astrologie s duší 

Slunce vstoupilo do Střelce, přináší naději a moudrost

Sagittarius

Slunce se nám 22.11. posunulo do znamení Střelce. Po těžkém období Štíra můžeme mít pocit, jakoby z nás někdo konečně sundal těžkou tmavou deku. Střelec totiž přináší naději. Už samotný symbol Střelce, který má napůl lidské tělo, které směřuje se šípem k nebesům nám může zvednout náladu, druhá jeho polovina je koňské tělo a pevně nás drží při zemi, takže žádný úlet.

Uplynulé období Štíra nás mohlo pěkně potrápit. Bylo velmi hluboké a rozjímací. Problémy a krize jsme byli přinuceni řešit z velmi hlubokých a vzdálených končin našeho nitra. Někdy jsme se museli ponořit až na samé dno. A právě tam jsme mohli najít skutečný poklad, pramen naší vnitřní síly, která nás nese. 

A teď, tento další měsíc, musíme zodpovědně s tímto cenným darem naložit. Ve Střelci, který je v podstatě dobrodruh a hráč, nenapravitelný optimista, se nachází od r. 2014 planeta Saturn, přísný ale moudrý rádce a nedovolí nám jen tak hýřit zbytečně energií. Naše poznání musíme uchopit tentokráte velmi moudře. A protože se Saturn s tímto znamením bude tento měsíc loučit, čeká nás ještě jednou prověrka.

Saturn se do Střelce vrátí zase až za 30 let, tak by stálo za to, položit si pár zásadních „střeleckých“ otázek:

  • Jaký je smysl mého života?
  • Co je mým cílem?
  • Jak si můžu ještě rozšířit obzory?
  • Co bych ještě chtěl/a prožít?
  • V jakém oboru se můžu vzdělávat?
  • Jakou víru uznávám, v co věřím a pomáhá mi to v životě?
  • Věřím ve vyšší duchovní zákony?
  • Chovám se morálně?
  • Jak se projevuje můj duchovní růst?

Střelci jsou považováni za hledající, a každý to dělá trochu jiným způsobem. Někdo hledá v knihách, někdo jde životem a zkouší. Rádi poznávají vzdálené země, cestují i do jiných duchovních světů. Ze všech možných zkušeností musí vybrat to nejlepší a použít to pro svůj život a jít dál.

Nesmí zastavit vývoj a růst! Jen tak se můžou cítit spokojeně. 

Každý z nás svého Střelce prožívá někde uvnitř sebe i když jsme se zrovna v tomto znamení nenarodili. Teď je jedinečná příležitost napojit se na jeho energie v jeho čase: od 22.11.2017 do 21.12.2017 a posunout se o stupeň výš.

Pokorně uchopte svůj život do svých rukou. Nenechte se již vmanipulovat do rolí, které vám nepatří. Otevřete se poznání o nové Zemi, která právě vzniká. Váš svět netvoří TI DRUZÍ. Vy sami si tvoříme skutečnost.

Střelec, znamení dynamiky a ohně je tentokrát Saturnem zkrocen. Pokud se budeme bránit novému poznání, objevení kosmických pravd a vyššímu poznání, budeme se cítit jak ve vězení. Nejvyšší úroveň Střelce je duchovní moudrost.

Střelec, vázaný k zemi míří k výšinám

Míří k výšinám, za vyšší moudrostí a poznáním. Ale je v něm svoboda. Žádná dogmata, nařízení, tresty a strachy. Prozkoumejte vaši víru a chápání světa jako takového. Možná je ve vašich názorech něco starého, co je potřeba odevzdat minulosti, možná i něco buřičského, co je třeba nechat dozrát.

Skutečná svoboda je uvnitř.

Obrázek(20)

Jaroslava Olžbutová
Učím astrologii a provázím na duchovní cestě. Za více než dvacet let práce s horoskopy jsem poznala mnoho lidských osudů. Ve své práci s lidmi se zaměřuji na odstraňovaní překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. Můj příběh si přečtěte zde >> Astroškola >>
Komentáře