Jarka Olžbutová 

Astrologie s duší 

Úplněk 14.11. na ose Býka a Štíra může vynést na světlo problémy nebo skrytou životní sílu

Tento listopadový úplněk bychom mohli nazvat hluboce transformačním.  Slunce se v tento čas nachází ve znamení Štíra, Luna svítí naproti, v Býku.

Kulminuje zde energie, která se narodila v Novu ve Štíru, který nám připadnul na datum 30.10.2016 a nabral si zde velmi silnou koncentraci energií. Ve znamení Štíra se nacházely hned tři planety Slunce s Lunou a Merkurem. To by nebylo nic neobvyklého, ale v tomto znamení se nachází ještě bod, kterému se říká Černá Luna, neboli Lilit. Tajemná a magická stránka našeho Já. 

sky-955983_640

V horoskopech Lilit vykládáme jako karmický dluh, se kterým přicházíme na svět, abychom to zkusili znovu, a tentokrát o něco lépe. Karma tudy vyvěrá na povrch v nejtěžších projevech lidské existence. Nyní se nachází ve Štíru a znovu přináší možnost všem lidem stejně, podívat se do své minulosti a prozkoumat naše selhání z tohto života i z minulých zrození, kdy jsme zneužili své síly vůči druhým.

V našich životech se tento dluh může projevovat např. urputným zápasem o život, hlubokými, podvědomými strachy, úzkostí, depresemi, které vedou k pocitům marnosti. Setkáváme se s mocí a bezmocností.

Vytahuje z nás ty nejsilnější emoce proto, aby je dostaly na povrch a mohly být přetaveny v lásku.

Znovu tento měsíc dostáváme šanci, očistit sebe a tím pozvednout lidstvo o stupínek výš ve vývoji. Když to udělá každý, budeme se jako celek posouvat mílovými kroky. Tentokrát vše pozitivně podpoří Neptun z Ryb. Velmi jemné, láskyplné, léčivé energie nám mohou přijít na pomoc, pokud požádáme…

Ale je tu ještě jedno varování: Pluto s Marsem vytváří energii, která je velmi tvrdá a bojovná a umocňuje vše, co je skryto ve Štíru. Pokud neuchopíme problém, lépe řečeno tuto výzvu dobrovolně, vesmír to stejně tak, či tak zařídí. Jenže ne příliš šetrně.

Ponořme se hluboko do svého nitra, objevme své skryté prameny síly. Odstraňme vše staré a přežité aby se uvolnilo místo pro nové. Udělejme velký úklid nitra a všechny staré rány uzdravme, všechny křivdy odpusťme.

Pod tímto balastem, který v sobě všichni nosíme, najdeme náš skutečný poklad: obrovskou vlnu života, na které budeme spokojeně plout. Zažijeme skutečnou volnost a svobodu 

7.11. Vytvoří Slunce s lunou první kvadrát, tedy aspekt napětí. Projdeme první zkouškou.
14.11. O úplňku, tato energie bude kulminovat, kdo nepochopí, že chyba není v druhých, může projít velkou psychickou zátěží. Slunce je stále ve znamení Štíra, ale Luna svítí naproti, v Býku a chce si užívat života bez starých nevědomých zátěží, které skrýváme ve Štíru z dob dávno minulých a také od minulých generací. Dokážeme spojit obojí?
21.11. přijde druhá prověrka, budeme sklízet. A jen na každém z nás záleží, zda sklidíme svobodu a pocit z dobře odvedené práce a nebo jen další problémy…

?

14.11. úplňková meditace na Chalupě U Vodnářů

Jaroslava Olžbutová
Učím astrologii a provázím na duchovní cestě. Za více než dvacet let práce s horoskopy jsem poznala mnoho lidských osudů. Ve své práci s lidmi se zaměřuji na odstraňovaní překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. Můj příběh si přečtěte zde >> Astroškola >>
Komentáře